DEKORATIF AYNA ŞERİTLER

PARLAK MDF PROFİLLER

KLAPA PROFİLLERİ

OFİS MOBİLYASI PROFİLLERİ

RESİM ÇERÇEVE MODELLERİ

HAKKIMIZDA

  • Mobilyaprofilleri.com sitesi Empati Grup Plastik ve Mobilya Profilleri firmasının bünyesinde 2009 yılında kurulmuş bir sanal satış sistemidir.
  • Mobilyaprofilleri.com mobilya sektöründe kullanılan muhtelif ölçülerdeki birçok desen ve renklerdeki mobilya profillerinin satışını yapmak için kurulmuş ilk ve en kapsamlı online satış plartformudur.
  • Mobilyaprofilleri.com ailesi sektörde büyük eksiklik olarak gördüğümüz istediğiniz anda istediğiniz desen ve ebatta istediğiniz miktarda mobilya profillerinin teminiyle ilğili yaşadığınız sorunları ortadan kaldırmak için kurulmuş bir sistemdir. Bu sistem sayesinde Türkiye'nin veya Dünya'nın neresinde olursanız olun sadece bir bilgisayar sayasinde ihtiyacınız olan mobilya profiline bir tıkla ulaşabilir özelliklerini kontrol edebilir ve sipariş verip hemen temin edebilirsiniz.
  • Mobilyaprofilleri.com sitesi siz müşterilerilerine en uygun fiyata ürünlere gönderebilmek için değişik kargo ve nakliye ( ambar ) firmalarıyla anlaşmalar yaparak çok uygun fiyata ürünleri Türkiye'nin her yerine gönderebilmektedir. Kargo bedelleri hakkında bilgi almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz...